Секрети пакування речей

Лічильник переїздів: 7888

Шо тут скажиш? Нормальна контора. Приїхали все поносили, перевезли. Ніц поганого не скажеш. Хлопці навіть перекурити не сідали поки не зробили роботу. Шо ше більше треба. Саме такий сервіс і потрібен, щоб без проблем. Та щей трішки дешевше, як в інших... Хлопці навіть обережніше за мене відносились до речей.

Секрети пакування і транспортування речей для організації якісного особистого переїзду

Корисні поради щодо пакування та транспортування речей

Професіоналізм у будь-якій сфері полягає в оптимальному поєднанні теоретичних знань та практичних навичок. Але справжнього майстра ще відрізняє вміння та бажання ділитися своїми професійними секретами.

Те, що переїзд – справа нелегка, знає кожен, хто хоча б раз у житті сам переїздив чи допомагав в цьому друзям або колегам. І те, що існують спеціальні компанії, які пропонують мувінгові послуги, з кожним днем дізнається все більша кількість споживачів. Але оскільки не у всіх є можливість чи бажання звернутися по допомогу до професіоналів, ми радо відкриваємо Вам деякі секрети, які, сподіваємося, стануть в нагоді і значно полегшать Ваш переїзд.

Транспортування меблів

Штовхати шафу по паркету чи іншому покриттю не можна, інакше на підлозі залишаться сліди та подряпини. Але що робити, якщо підняти її просто неможливо? Радимо спробувати народні методи:

- підкласти під ніжки пластикові або вінілові кришки;

- змастити ніжки парафіном;

- підкласти вологу ганчірку;

- підкласти шкірку від сала.

Напевно, Ви не раз звертали увагу з якою видимою легкістю робочі-вантажники переносять на спині мішки з цементом або з цукром. Справа не в їх фізичній силі, а в техніці підйому вантажу та вмінні користуватися спеціальними допоміжними пристроями. При домашньому переїзді теж можна скористатися цими знаннями, що значно полегшить транспортування важких меблів чи великої побутової техніки.

Пральну машину можна перемістити, використовуючи ДВП. Достатньо підкласти лист під машинку, і можна її «тягнути» по підлозі.

Для того щоб підняти важку шафу можна скористатися звичайними автомобільними буксерувальними тросами. Саме завдяки цьому нехитрому пристрою можливе підняття шафи на 2-4 см.

Пакування речей

Перед тим, як почати пакувати речі, слід підготувати пакувальний матеріал. Його можна придбати або взяти в оренду (якщо мова йде про коробки). Можна скористатися й тим, що є під руками, але все-таки краще використовувати спеціальний матеріал, як гарантію неушкодженості вантажу.

В якості упаковки можна придбати також великі міцні сумки, які Ви зможете знайти в будь-якому господарському магазині. Не забудьте про плівку пакувальну, скотч та мотузку. При перенесенні важких габаритних речей можна скористатися навіть автомобільним тросом, намотавши його на руки.

Після того як пакувальний матеріал готовий, речі необхідно відсортувати. В процесі сортування у Вас нарешті з’явиться унікальна і неповторна нагода позбавитися всього зайвого, поломаного та непотрібного. До речі при переїзді є дві можливості позбавитися зайвих речей – під час пакування і під час розпакування.

Одяг краще перевозити у великих сумках. Якщо Ви плануєте розкладати речі зразу ж після переїзду – можете пакувати їх як заманеться. Якщо сумки ще деякий час будуть знаходитися в нерозпакованому стані, спочатку слід пакувати одяг, який Ви не носите. Тобто переїжджаючи влітку, пакуємо спочатку зимові речі, і навпаки, при переїзді зимою – літні речі будуть на самому дні сумок та коробок. Речі, які Ви носите частіше та білизну краще взагалі перевозити в окремій сумці.

Взуття, постільну білизну, ковдри, пледи, рушники пакуємо по такому ж принципу. Користуємося – значить наверх, не користуємося - значить вниз. Не забудьте підписати сумки та коробки, це дасть Вам змогу швидко знайти їх в новому приміщенні.

Посуд

Скляний та фарфоровий посуд перевозимо в коробках. Тоді як ударовитривкий краще перевозити в сумках. Каструлі радимо складати одна в одну (без кришок). До речі, паралельно в каструлі можна складати такі невеличкі предмети як чай чи каву, каші та спеції, ложки-виделки та інші кухонні дрібниці. Не забуваємо використовувати газети або пакувальний папір в якості перегородки. Це дозволить уникнути сколів та подряпин на емалі, а також врятує Вас від зайвого гуркотіння.

Тарілки, блюдця, чашки необхідно завернути в газету по одній окремо, те ж саме стосується виробів з кришталю, скла та іншого крихкого матеріалу.

Книги

В старих кінофільмах герої завжди перевозили книги, склавши їх одна на одну і перев’язавши мотузкою. Не варто цього робити (можна пошкодити обкладинку або загубити книгу). Краще перевозити їх в коробках невеликих розмірів. Вони згодяться також для пакування косметичних, миючих засобів та інших дрібниць.

Побутова техніка

Навряд чи Ви зберегли оригінальну упаковку від магнітофону чи DVD програвача. В такому випадку радимо підібрати коробки максимально підходящого розміру та перекласти техніку папером або пінопластом.

Велику техніку, як і меблі, в рушник не загорнеш, але в пакувальну плівку можна. При перевезенні моніторів та телевізорів в легкових автомобілях ставте їх екраном до сидіння.

Меблі перед транспортуванням бажано взагалі максимально розібрати на деталі. Хоча, можна перевозити і в зібраному вигляді, попередньо щільно огорнувши плівкою. До речі не забудьте пронумерувати деталі шафи чи стола (це допоможе Вам в процесі збірки).

При транспортуванні речей дотримуйтесь правила ваги «важкі речі знизу, легкі нагорі» і аж ніяк не навпаки.

Попіклуватися слід не тільки про вантаж, але й про Вас та ваших помічників. Тримайте біля себе стаканчики та воду, бо, як правило, в процесі фізичного навантаження докучає спрага. І ще одна порада – не сваріться. Переїзд – справді важка справа, але якщо підійти до неї з гарним настроєм, вона може перетворитися на своєрідну гру.

І наостанок, пропонуємо Вам переглянути корисне відео щодо упакування крихких речей:

https://www.youtube.com/watch?v=QaydD39WiCs