Якими мають бути картонні коробки для переїзду

Лічильник переїздів: 7888

Замовив послуги по перевезенню офісного обладнання загальною масою 1,5 т., потрібна була вантажівка і 4 грузчики. Телефонував десь о 14.00, скали на 15.30 очікувати. Приїхали вчасно. Хлопці культурні, акуратні, послушні. Все зробили так як просив. Роботою задоволений на 10 балів. Наступні перевезення буду заказувати в них. І іншим раджу.

Якими мають бути картонні коробки для переїзду

Правильні картонні коробки для переїзду

Переїзд — завжди клопітка та відповідальна справа. Кожен, хто стикався з цим, неминуче задавався питанням, як знайти, замовити, придбати, купити, правильно обрати коробки для речей та полегшити етап переїзду. Можна знайти їх безкоштовно, діставши заводську упаковку чи тару в магазині або супермаркеті, якщо вони залишилися в цілості, не забрудненні та не мають неприємного запаху, який зашкодить Вашим речам. Але є краще рішення — замовити коробки в мувінговій компанії.

Компанія УРА! Переїзд може запропонувати однотипні коробки, що дозволить вмістити не тільки об’ємні, громіздкі, важкі речі, але і невеликі. Може забезпечити їх необхідну кількість, приємну цінову політику.

В першу чергу коробки від компанії УРА! Переїзд — однотипні картонні коробки розміром 440Х440Х380 мм. Такий розмір обрано для того, щоб вони пройшли всі двірні отвори у Вашому офісі чи навіть квартирі. Коробки квадратні, тому їх легко скласти у вантажівку, аби вони стояли одна на одній. Максимальна вантажопідйомність однієї коробки становить до 20 кг. Вона виготовлена із цупкого трьох листового картону марки Т25. Зверху є місце для позначення вмістимого коробок, щоб швидко знайти всі необхідні речі на новому місці. 

Правильні картонні коробки для переїзду

Як скласти коробки?

Крок 1. Вам привозять коробки по 10 штук в одній упаковці, після чого Ви розрізаєте стретч-плівку та дістаєте одну упаковку

Крок 2. Берете коробку, перевертаєте машинкою догори дриґом та складаєте її нижню частину

Крок 3. Берете клейку стрічку і склеюєте нею стик двох частин коробки навпіл. Цього достатньо, аби вона витримала 20 кг вмісту

Крок 4. Перевертаєте коробку в яку запаковуєте свої речи: тарілки, одяг, подарунки, іграшки, дрібні речі та інше.

Крок 5. Важливо обрати декілька кольорів клейкої стрічки, щоб легко знайти потрібну коробку на новому місці:

  • жовту на кухню
  • червону в ванну кімнату
  • синю для спальні кімнати

Крок 6. Складаємо коробку навхрест, та проклеюємо один раз. Цього буде цілком достатньо. 

Шановні друзі! Для Вас компанія УРА! Переїзд пропонує купівлю картонної коробки за ціною лише 45 грн за одну коробку.