Лічильник переїздів: 6801

Всім вітання! В кінці січня місяця весь наш офис переїжджав в нове приміщеня. домовились про переїзд з "УРА! Переїзд". Що сказати - ми залишились ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНІ роботою колективу. Меблі, речі в коробках (а їх було дууууже багато) хлопці перевезли якісно і все за один день. Все доставили в кращому виді, нічого не зіпсували, не пошкодили. Хлопці ввічливі, акуратні, не сварливі. Приємно було, що є такі колективи, які насправді шанують майно замовників. Молодці! Рекомендую "УРА! Переїзд" всім, хто планує переїжджати! Ціни прийнятні, а це також є важливий показник. Бажаємо процвітання та успіхів колекиву "УРА! Переїзд". З Повагою, вдячні клієнти.

Якими мають бути картонні коробки для переїзду

Правильні картонні коробки для переїзду

Переїзд — завжди клопітка та відповідальна справа. Кожен, хто стикався з цим, неминуче задавався питанням, як знайти, замовити, придбати, купити, правильно обрати коробки для речей та полегшити етап переїзду. Можна знайти їх безкоштовно, діставши заводську упаковку чи тару в магазині або супермаркеті, якщо вони залишилися в цілості, не забрудненні та не мають неприємного запаху, який зашкодить Вашим речам. Але є краще рішення — замовити коробки в мувінговій компанії.

Компанія УРА! Переїзд може запропонувати однотипні коробки, що дозволить вмістити не тільки об’ємні, громіздкі, важкі речі, але і невеликі. Може забезпечити їх необхідну кількість, приємну цінову політику, та цікаву послугу — можливість оренди коробок.

В першу чергу коробки від компанії УРА! Переїзд — однотипні картонні коробки розміром 440Х440Х380 мм. Такий розмір обрано для того, щоб вони пройшли всі двірні отвори у Вашому офісі чи навіть квартирі. Коробки квадратні, тому їх легко скласти у вантажівку, аби вони стояли одна на одній. Максимальна вантажопідйомність однієї коробки становить до 20 кг. Вона виготовлена із цупкого трьох листового картону марки Т25. Зверху є місце для позначення вмістимого коробок, щоб швидко знайти всі необхідні речі на новому місці. 

Правильні картонні коробки для переїзду

Як скласти коробки?

Крок 1. Вам привозять коробки по 10 штук в одній упаковці, після чого Ви розрізаєте стретч-плівку та дістаєте одну упаковку

Крок 2. Берете коробку, перевертаєте машинкою догори дриґом та складаєте її нижню частину

Крок 3. Берете клейку стрічку і склеюєте нею стик двох частин коробки навпіл. Цього достатньо, аби вона витримала 20 кг вмісту

Крок 4. Перевертаєте коробку в яку запаковуєте свої речи: тарілки, одяг, подарунки, іграшки, дрібні речі та інше.

Крок 5. Важливо обрати декілька кольорів клейкої стрічки, щоб легко знайти потрібну коробку на новому місці:

  • жовту на кухню
  • червону в ванну кімнату
  • синю для спальні кімнати

Крок 6. Складаємо коробку навхрест, та проклеюємо один раз. Цього буде цілком достатньо. 

Шановні друзі! Для Вас компанія УРА! Переїзд пропонує дві цікаві послуги:

перша послуга — купівля картонної коробки за ціною лише 45 грн за одну коробку;

друга послуга — унікальна можливість оренди картонних коробок. 

Варто зауважити, що компанія УРА! Переїзд — це єдина компанія в Україні, яка надає послугу оренди картонних коробок. Вартість оренди 20 грн за одну картонну коробку до 5-ти календарних днів, інакше кожен наступний день 5 грн за штуку на день. При замовленні від 30-ти коробок доставка та забір безкоштовні в межах міста Львова. В іншому випадку доставка та забір по 350 грн. Мінімальне замовлення для оренди 10 — коробок.