Про компанію | УРА! Переїзд

Лічильник переїздів: 7888

все ок!!!

Про компанію «УРА! Переїзд»

мувінгові послугиЯк кожна людина має своє призначення в житті, так і кожна компанія створюється для досягнення якоїсь цілі, виконання певної місії.

Мувінгові послуги на українському ринку з’явилися відносно нещодавно, особливо в порівнянні з ринками США та Європи, але вже мають великий попит. Інша справа, що не кожен споживач знає про існування такого спеціалізованого бізнесу та орієнтується, де шукати саме мувінгові послуги, зазвичай звертаючись до транспортних компаній та вантажників, навіть не підозрюючи, що існує така можливість як знайти вантажне таксі «повного циклу».

Важлива місія на ринку переїздів

Виходячи на місцевий мувінговий ринок ми поставили перед собою амбіційні але досяжні цілі:

  • не тільки сприяти розвитку, а й активно формувати вітчизняний мувінговий ринок;
  • в самий короткий термін стати лідерами з надання послуг з переїзду у Львові та Львівській області, а згодом по всій Західній Україні;
  • максимально задовольняти потреби клієнтів у мувінгових послугах, надаючи як пакетне так і вузькоспеціалізоване обслуговування, допомагаючи у будь-яких питаннях щодо будь-якого «мувінгу».

Особливості роботи нашої компанії у Львові та Львівській області

Сьогодні ми пропонуємо організацію всіх видів переїзду: особистий, в тому числі квартирний переїзд під ключ, комерційний, в тому числі офісний переїзд, такелажні роботи тощо.

«УРА! Переїзд» - це одна з перших мувінгових компаній, яка почала активно використовувати в своїй роботі цифрові технології, такі як системи навігації, логістичні програми, сучасні засоби зв’язку. Досвід та професіоналізм наших працівників підкріплений сучасним оснащенням та спеціальним спорядженням.

І головне, ми організовуємо переїзди 24 години на добу, 7 днів на тиждень!

Ми – не просто вантажне таксі, а компанія з комплексним підходом до перевезень

Працюючи з нами Ви можете забути про всі підготовчі клопоти та повністю покластися на нас. Своїм клієнтам ми пропонуємо:

  • організацію процесу переїзду «від А до Я»;
  • високу якість обслуговування;
  • чіткість та оперативність виконання всіх робіт;
  • 100%-у безпеку та цілісність Ваших речей;
  • збереження Вашого часу, коштів та нервів.

Нова квартира чи офіс – це нові можливості і перспективи, це зміни на краще у житті, це надія, це рух до успіху. А для того щоб ніщо не затримувало Вас на шляху до Нового, ми і створили нашу компанію!

З любов’ю до змін у житті,

щиро Ваші

«УРА! Переїзд»