Лічильник переїздів: 5930

Замовляли послугу для перевезення речей з одної квартири на іншу. Вантажники Степан та Володя приїхали вчасно, дуже швидко все винесли (а ліфту немає та високий поверх!). Акуратно все переносили, нічого не пошкодили. Дуже раді, що знайшли таку компанію. Якщо будемо ще переїжджати, то з вашою компанією :)

Перевезення рояля та піаніно – королівському інструменту, королівські почесті

перевезення рояля піаніно

Для професійного музиканта рояль і фортепіано – це два різні інструменти, які не тільки відрізняються по формі, а й мають відмінності в звучанні.

Для спеціаліста мувінгової компанії і рояль, і піаніно – це вантаж, який вимагає дуже обережного ставлення при перевезенні, а також передбачає використання спеціального обладнання і різних методик транспортування, в залежності від розташування інструменту і його габаритів.

Навіть якщо Ви відрізняєтеся неабиякою фізичною силою, не варто перевозити музичні інструменти самостійно. Постраждати може як цінний вантаж, так і Ваша спина.

Чому треба довірити перевезення піаніно та рояля професіоналам?

• Головна вимога до перевезення будь-якого музичного інструменту це 100%-ве збереження його звучання і неушкодженість. А якщо врахувати, що фортепіано і рояль, так само як і сейф, мають чималу вагу і нестандартні розміри, то щоб перевезти сейф у Львові, фортепіано або рояль, Вам для виконання цієї вимоги знадобляться професійні вантажники.

• Не всі знають, що чим старший інструмент за віком, тим він важчий і більший. Це пов’язано з тим, що раніше при виробництві особлива увага приділялася чистоті звучання і елементам декору. Інструмент створювався для просторих залів і ніхто не розраховував на те, що згодом він буде «втиснутий» в маленьку міську квартиру, та й ще на 10-тому поверсі.

• Рояль сам по собі важкий інструмент, а деякі моделі і взагалі оснащені чавунними рамами, що додає їм ваги. Враховуючи важкість конструкції, не може бути й мови про те, щоб впустити інструмент, вдарити чи тягнути сходами. Це неодмінно призведе і до зовнішнього, і до внутрішнього пошкодження.

Недаремно кажуть, що кожен повинен займатися своєю справою – музикант грати, а перевозити музичний інструмент - спеціаліст мувінгової компанії.

Для професійних вантажників не має значення з 12-го чи 1-го поверху треба знести піаніно, адже вони володіють не тільки досвідом, а й спеціальним оснащенням, яке дозволяє переміщати негабаритний вантаж, по сходах в т.ч.

Особливості перевезення музичних інструментів у Львові мувінговою компанією «УРА! Переїзд»

Ми пропонуємо послуги по перевезенню будь-яких музичних інструментів. Додатково ми надаємо послуги по пакуванню інструмента, демонтажу декоративних елементів з наступним їх монтажем. Саме тому в перевезенні великих, але тендітних речей, приймають участь не тільки вантажники, а й майстри столярної справи та меблярі.

Після транспортування музичні інструменти обов’язково потребують професійного налагодження. Ми допоможемо Вам у цьому питані, щоб після «подорожі» фортепіано та рояль приносили Вам радість ще довгі роки!