Вивіз будівельного сміття | Львів | УРА! Переїзд

Лічильник переїздів: 7888

Зауважень до роботи хлопців немає - швидко та акуратно все перевезли. Є зауваження до розрахунку вартості, яка була розрахована на основі попередньої оцінки обсягу роботи і не була перерахована у відповідності до фактичного часу. У перерахунку нам відмовили, мотивуючі тим, що хлопці є зарезервованими за нами на всі 5 годин, незважаючи на те, що фактично переїзд тривав 2,5 години. Виглядає так, що попередня оцінка обсягу робіт була спеціально завищена.

Вивіз будівельного сміття більше не є проблемою!

вивіз будівельного сміття від УРА ПереїздБудівельні відходи та непотрібні старі меблі є невід’ємною складовою переїзду та проведення ремонту. Проте дуже часто їх викидання супроводжується великими незручностями. Але рішення є!

Компанія «УРА! Переїзд» готова допомогти Вам вирішити проблему із будівельними відходами раз і назавжди!

Чому сьогодні необхідно подбати про будівельне сміття?

Чи знали Ви, що вивіз будівельного сміття також регулюється законодавством? Правила поводження із твердими побутовими відходами (ТПВ), в тому числі від будівництва, та старими меблями встановлені Законом України “Про відходи”. Тому перед початком переїзду чи ремонту варто детально ознайомитись із ним, або довірити справу вивезти відходи професіоналам.

Також необхідно знати, що викидати будівельні відходи, меблі великих розмірів, техніку тощо у звичайні смітники заборонено. Це пояснюється тим, що вартість їх вивезення та утилізації не входить до суми квартплати. Відповідно до наказу Міністерства житлово-комунального господарства №259 від 30.07.2010 року, норма відходів, які може продукувати один мешканець квартири, складає 0,16 м куб. на місяць. Саме цей обсяг і враховується до квартплати. Викиди, які перевищують цю норму, мають бути вивезені самостійно або за участі ЖЕКу.

Нехтувати даними правилами не слід, оскільки штраф за вивіз будівельного сміття, великогабаритних меблів або техніки обсягом більше, ніж 0,16 м куб., складає 114 грн. за 1 м куб. Окрім сплати штрафу власник відходів зобов’язаний також вивезти їх за власний рахунок, що є цілком не дешевим задоволенням. До того ж, подібний інцидент веде до незадоволення сусідів та погіршення стосунків із ними.
До речі, В Європі за вивіз будівельного сміття, великогабаритних речей та техніки платить той, хто їх створив!

Таким чином, нехтування правилами викидання відходів, що призводить до порушення законодавства, – не найкращий варіант.

Особливості вивезення буд. сміття компанією «УРА! Переїзд» у Львові

Компанія «УРА! Переїзд» - найкраще рішення для вивозу будівельних відходів тому, що:

  • все зібране сміття вивозиться на спеціальний полігон для великогабаритних відходів на Грибовицькому сміттєзвалищі – турбота про навколишнє середовище;
  • вартість послуг вантажника складає лише 2 грн./поверх при спуску/підйомі мішків або коробок – доступна ціна;
  • велика максимальна вага одного мішка із будівельним сміттям аж до 60 кг – економний підхід;
  • за потреби наші працівники можуть попередньо розфасувати відходи у мішки – високий рівень обслуговування!

Хоча й чіткого списку всіх предметів, заборонених до викидання, не існує, але ми радимо притримуватися правила не викидати великогабаритні та важкі предмети, техніку, електроніку, щоб уникнути проблем і штрафів.

Зверніть увагу на наступний список відходів після ремонту та переїзду, які не можна викидати в звичайний смітник:

  • цегла, керамічна плитка, шпалери та будь-які інші дрібні і легкі відходи, що з’явилися під час ремонту;
  • сміття, складене у будівельні мішки;
  • довгомірні відходи - труби, дошки, віконні рами, міжкімнатні та вхідні двері.
  • сантехніка: ванни, унітази, раковини.
  • арматура, решітки балконів тощо.

Якщо Ви все ж таки не впевнені, чи можна кинути той або інший предмет у смітник, краще не ризикувати та звернутися за допомогою до професіоналів, які утилізують його належним чином.

Телефонуйте просто зараз та отримуйте якісні послуги за доступними цінами!