Вантажне таксі | Львів | УРА! Переїзд

Лічильник переїздів: 7888

Дуже задоволені вашим сервісом! Квартирний переїзд відбувся на ура! )) Хлопці вантажники - молодці! Швидко та оперативно все поносили та погрузили. Водій буса також. Всі вчасно прибули і все чітко зробили. Наступного разу відразу до Вас звертатимемося! :)

Грузові автомобілі в оренду від УРА! Переїзд

Вантажне таксі

Вантажне таксі - рішення з перевезення вантажів від 1 м.куб. до 35 м.куб.

Думка про переїзд на нове місце неодмінно тягне за собою турботи про забезпечення належного транспортного засобу, в який би помістилося все хатнє майно і додатково перевезти всіх членів сім’ї. Рішення такого завдання сміло можете довірити компанії – «УРА! Переїзд».

Наш менеджер по телефону, або при безкоштовному виїзді за місцем знаходження вантажу, зможе чітко підібрати необхідну вантажівку чи вантажний бус, в який помістяться всі меблі, коробки і навіть хатні тварини. Наша компанія пропонує Вам різні пакети послуг по перевезенню меблів, речей чи цілої квартири, офісу. Обравши пакет послуг «Еліт» приємним бонусом для Вас стане безкоштовне таксі для перевезення людей, що супроводжують вантаж або членів сім’ї на нове місце.

Компанія «УРА! Переїзд» пропонує послуги вантажного таксі у Льовові

вантажний бус в оренду

 

- до 10 м.куб., вагою до 1500 кг, ціна 320 грн/год – вантажний бус

 

 

вантажний бус із окремим кузовом

 

 

- до 14 м.куб., вагою до 2000 кг, ціна 450 грн/год – вантажний бус із окремим кузовом

  

 

вантажівка оренда

 

- від 25-35 м.куб., вагою 3000-5000 кг, ціна 630 грн/год – вантажівка

  

вантажівка із гідробортом

 

 

- від 25-35 м.куб., вагою 3000-5000 кг, ціна 800 грн/год - вантажівка із гідробортом

 

 

Всі вантажні автомобілі оснащені необхідним обладнанням для перевезення меблів, музичних інструментів (піаніно, роялей), банкоматів, сейфів та піддонів. Неодмінно у кожній вантажівці будуть спеціальні ремені для фіксації вантажу, картонні листи та вантажні ковдри для того щоб нічого не пошкодити під час переїзду. Варто зазначити, що в кузовах автомобілів, у нічну пору доби, працює освітлення, це дозволяє проводити навантажувально-розвантажувальні роботи і в ночі. Розуміючи потреби наших клієнтів ми пропонуємо послуги оренди: пакувального матеріалу, піддонів, вантажних візків та рокли.

Супутник будь-якого перевезення - вантажник

вантажники ура переїздНеодмінними супутниками під час роботи вантажного таксі є вантажники. Саме цей помічник завжди готовий взяти на себе відповідальність по навантажувально-розвантажувальних роботах, комплектуванню автомобіля і розміщенні в ньому всього необхідного. Таких професіоналів ми зможемо Вам запропонувати у комплекті із будь-яким авто. Вантажники, при необхідності, розберуть та запакують всі меблі, техніку у картон та вантажні одіяла, занесуть у вантажівку, належно їх зафіксують, перевезуть і занесуть вже на нове місце, де складуть розібрані меблі і обов’язково приберуть пакувальний матеріал після виконаної роботи. Завдяки їх роботі Ваш переїзд на нове місце принесе тільки приємні емоції. 

Як обрати вантажне таксі для Вашого переїзду?

Перш ніж викликати автомобіль потрібно оцінити об’єм вантажу, який необхідно перевезти, і визначити найбільш критичні точки, які можуть вплинути на вибір того чи іншого автомобіля. Цими точками може стати, наприклад, сучасний холодильник висотою від 1,80 м який потрібно перевозити тільки вертикально, в такому випадку Вам не підійде жоден із вантажних бусів об’ємом до 10 м.куб. Для такого вантажоперевезення необхідно замовляти бус із окремим кузовом, де висота останнього становить 2,2 м. З досвіду перевезень квартир та будинків пропонуємо Вам наступну схему по підбору автомобіля. В схемі, яка наведена нижче, Ви можете самостійно підібрати необхідний автомобіль та кількість вантажників для переїзду.

Об'єм вантажного авто та необхідна кількість вантажників

вантажне таксі обєм таблиця

Вантажне таксікоробки, 2-3 тумбочки, домашні тварини1-но кімнатна квартира1-2-х кімнатні квартири2-3-х кімнатні квартири3-5-ти кімнатні квартирибудинки
20-35 м.кв 35-60 м. кв 50-75 м.кв 75-100 м.кв від 100 м.кв
без меблів з меблями без меблів з меблями без меблів з меблями без меблів з меблями з меблями
вантажний міні-вен 1                  
вантажний бус   2                
бус із окремим кузовом     4 4            
вантажівка до 35 м.куб         6 4        
вантажівка до 45 м.куб             6 6 8 8

Зрештою, навіщо Вам лишні клопоти та хвилювання з підбору автомобіля, вантажників, пакувальних матеріалів та іншого. Довірте це професіоналам своєї справи – компанії «УРА! Переїзд». Наш менеджер безкоштовно приїде на місце знаходження вантажу або приміщення, оцінить об’єм, підбере необхідний автомобіль та кількість вантажників, а в результаті запропонує Вам вартість перевезення, яка не зміниться за жодних умов. Ми гарантуємо, що перевеземо Ваше майно на нове місце за домовленою вартістю і найкращим сервісом.

Оформляйте замовлення вантажного таксі у Львові вже зараз на сайті і Ваш переїзд принесе тільки приємні враження.