Вантажівка, вантажний автомобіль оренда | Львів | УРА! Переїзд

Лічильник переїздів: 7888

Вчасно. Професійно. Доброзичливо. Без метушні. По-європейськи.Побільше б таких компаній! Дякую і скористатись при нагоді ще раз. Лідія

Рішення для перевезення великогабаритних вантажів, багатокімнатних квартир та цілих будинків

замовити вантажівку львів

Коли з’являється необхідність перевезення вантажу, перша думка яка приходить – це як правильно підібрати вантажівку, як знайти адекватного і відповідального підрядника, який вчасно доставить все майно у потрібне місце. Рішення такого непростого завдання сміло можете довірити професіоналам своєї справи компанії «УРА! Переїзд».

Велика вантажівка – містка, головне все правильно завантажити

Думка про те, що якщо замовити велику вантажівку, в неї без проблем поміститься будь-який вантаж, меблі та речі, не є вірною. В першу чергу потрібно оцінити об’єм вантажу, який необхідно перевезти і можливості під'їзду автомобіля під самий будинок. Такі автомобілі можна викликати, коли ви перевозите одно-, двох- або трьох-кімнатні квартири.

оренда вантажівки у львові

Для перевезення однокімнатної квартири площею до 40 м.кв. зі всіма меблями, речами і навіть меблями із кухні підійде вантажівка на 25 м.куб. ціна якої 630 грн за одну годину роботи в межах міста Львова. При виїзді на об’їздну дорогу і за її межі ціна за оренду вантажного автомобіля буде вимірюватися у кілометрах, а це 30 грн за один кілометр в одну сторону. Мінімальне замовлення такої вантажівки 1260 грн, що дорівнює 2 години її роботи. Габаритні розміри вантажного автомобіля: корисний об’єм - 25 м.куб.; вантажопідйомність – 3000 кг; висота – 2,37 м; ширина – 2,06 м; довжина – 4,95 м.

Для перевезення квартири з 2-3 кімнатами із всіма меблями та речами потрібно найняти вантажівку від 35-45 м.куб. Габаритні розміри таких автомобілів досить великі і тому перед замовлення обов’язково потрібно зрозуміти, чи зможе такий автомобіль під’їхати під під’їзд, чи не будуть йому заважати дерева, арки, адже висота автомобіля може бути до 4 м. Розміри кузова такої вантажівки становлять: корисний об’єм - 35 м.куб.; вантажопідйомність – 5000 кг; висота – 2,30 м; ширина – 2,37 м; довжина – 6,00 м. Ціна роботи такого автомобіля 800 грн за одну годину роботи в межах міста Львова. Якщо ж потрібен виїзд на об’їздну дорогу, і за її межі, ціна роботи буде вимірюватися у кілометрах, а це 32 грн за однин кілометр в одну сторону. Мінімальне замовлення такої вантажівки 1600 грн, що дорівнює 2-м годинам її роботи.

Коли ж мова йде про багато-кімнатну квартиру на 4-5 кімнат або будинок, більшість людей починає шукати багато-тонажний автомобіль і в цьому допускаються основної помилки. Великі вантажівки об’ємом від 35 м.куб. і більше, мають довжину від 8-12 м і не можуть, навіть, заїхати у двір будинку, не говорячи вже про те, щоб під’їхати до самого під’їзду. Для такого перевезення краще замовити вантажний автомобіль на 35 м.куб., який двічі забере вантаж, але зможе без проблем під’їхати на місце завантаження та розвантаження.

вантажівка на прокат львів

Машину для перевезення знайшли, а хто і як буде вантажити?

Кожен переїзд супроводжується не тільки роботою автомобіля, але і роботою професійних вантажників від компанії «УРА! Переїзд». Ці браві хлопці швидко, якісно, а головне безпечно запакують, завантажать та розвантажать ваші речі та меблі. Для такого перевезення потрібно замовляти від 4-х до 6-ти вантажників. Оптимальне рішення це шість вантажників: двоє пакують все в приміщенні, двоє зносять і ще двоє вантажать. При такому розрахунку робочої сили, вони не будуть заважати один одному і кожному буде зрозуміло, що він має робити. З нашого досвіду, таке завантаження або розвантаження скорочує час роботи автомобіля на 6-12%, відповідно дозволяє замовнику зекономити значну частину коштів для оплати за послуги вантажівки.

Вантажівка як вантажівка, головне меблевий фургон та його комплектація

При перевезенні вантажів, а особливо меблів та речей, важливо обирати автомобілі із суцільним кузовом. Тентований кузов має декілька суттєвих недоліків:

- не дозволяє завантажувати його до самої стелі;

- в тенті можуть бути дірки, через які на вантаж може потрапляти дощ або сніг;

- тентовий кузов під час їзди сильно хитається і закріпити до нього вантаж досить проблематично.

перевезення вантажівкою по львовуОбравши суцільний кузов, друге на що варто звернути увагу, це, чи він призначений для перевезення меблів з офісу, квартири чи іншого вантажу. Спеціальні меблеві фургони завжди обшиті фанерою, яка захищає меблі від контакту із металом, і мають через кожні півметри спеціальні поздовжні та поперечні штанги, за які кріпляться ремені, які фіксують вантаж. По-друге, меблеві фургони завжди мають в наявності картонні листи та паролон для перекладання меблів та речей, щоб вони не торкалися один одного.

Обрати правильну вантажівку для перевезення Вашого вантажу досить складно, так як існує різна специфіка при різних переїздах. Варто довірити цю справу компанії «УРА! Переїзд», вантаж безпечно переїде і Ви не будете хвилюватися та нервувати.

Зробіть замовлення на сайті і наша команда – професіоналів своєї справи – забезпечить Вам якісне перевезення будь-якого вантажу.