Вантажівка із гідробортом | Львів | УРА! Переїзд

Лічильник переїздів: 7888

Дуже задоволена хлопцями , швидко справдилися з роботою Сергій і Іван

Незамінна, коли потрібно перевезти надважкий вантаж без можливості під’їзду до рампи

Перевезення вантажів на вантажівках із гідробортом який може підняти від 250 до 1000 кілограм

Важко переоцінити роботу гідроборта у вантажному автомобілі, коли немає можливості під’їзду до рампи. Саме завдяки йому можна підняти вантаж вагою до 1000 кг і з легкістю повантажити його в кузов автомобіля.

Вантажівка із гідробортом необхідна під час перевезення квартири, офісу чи будинку

Здається під час особистого чи офісного переїзду, не потрібна вантажівка із гідроборто, але це не завжди так. Є моменти коли саме без неї неможливо обійтися. В першу чергу при особистому переїзді серед вантажу може бути фортепіано вагою від 250-360 кг або великий холодильник класу «side-by-side» вага якого може бути до 190 кг. За наявності таких важких «пасажирів» вантажники самотужки не зможуть їх підняти на висоту автомобіля (1,10 м). Щоб їх завантажити і потрібний гідроборт.

Якщо говорити про офісний переїзд то і там, деколи не обійтися без вантажівки із гідробортом. Підчас перевезення офісу, серед меблів завжди знайдеться великий бухгалтерський сейф або багатофункціональний копіювальний апарат, які без допомоги гідро-помічника завантажити або розвантажити буде дуже важко.

Які бувають автомобілі із гідробортом і яка ціна їх роботи?

Вантажопідйомність гідроборта від 250 до 1000 кілограмРізні вантажні автомобілі можуть бути обладнані гідробортом, із різною вантажопідйомністю, основний принцип, чим менший автомобіль, тим меншу вагу він може підняти. Так невеликий вантажний бус об’ємом кузова до 17 м.куб. може мати гідроборт із максимальним навантаженням до 500 кг, вантажівки із об’ємом кузова до 25 м.куб. можуть підняти, за допомогою гідро-помічника вже до 750 кг, а автомобілі до 35 м.куб. з легкістю занесуть у свій кузов вантаж до 1000 кг.

Наша компанія пропонує послуги вантажних автомобілів із гідробортом та об’ємом кузова від 25-35 м.куб. Так, габаритні розміри автомобіля на 25 м.куб.  складають: вантажопідйомність – 3000 кг; висота – 2,37 м; ширина – 2,06 м; довжина – 4,95 м; максимальне навантаження на гідроборт 750 кг. Вартість послуг такої вантажівки – 630 грн за одну годину роботи. Мінімальний виклик машин 2 години тобто 1260 грн. Автомобіль із об’ємом кузова вже на 35 м.куб. має інші габарити: вантажопідйомність – 5000 кг; висота – 2,40 м; ширина – 2,37 м; довжина – 6,00 м; максимальне навантаження на гідроборт 1000 кг. Ціна роботи такого автомобіля 800 грн за годину. Мінімальний виклик машин 2 години тобто 1600 грн.

Вантажі які може перевозити вантажівка із гідробортом

Комплектація вантажних автомобілів від УРА! ПереїздВантажівка із гідробортом в першу чергу призначена для перевезення товарів на палетах, які не має змоги завантажити через рампу. По-друге такі вантажні автомобілі використовуються для перевезення банківських сейфів, банкоматів, платіжних терміналів і навіть автомобілів. Так, автомобілів! Деякі моделі гідробортів мають на стільки високі технічні характеристики, що з легкістю можуть розмістити на собі легковий автомобіль і підняти його в кузов. Важливим моментом вибору вантажівки із гідробортом, для перевезення меблів та речей, має бути наявність меблевого кузова. Основні його характеристики: кузов повинен бути суцільним, не тентованим, обшитий фанерою; наявність повздовжніх та поперечних дерев’яних або металевих штанг за які кріпляться ремені. До кожного автомобіля Ви можете замовити роботу професійних вантажників та оренду рокли. Завдяки їх спільній роботі Ваш вантаж швидко буде завантажений, перевезений та розвантажений у місці призначення.

Телефонуйте до нас і наші менеджери професійно підберуть рішення по перевезенню Вашого вантажу у найкоротші терміни та за оптимальною ціною.