Вантажний бус оренда, таксі | Львів | УРА! Переїзд

Лічильник переїздів: 7888

Все пройшло на "одному подиху", рекомендую! Від усього колективу висловлюємо величезне дякую за оперативну та професійну організацію корпоративного переїзду компанії Ура! Переїзд в особі Ольги, Олександри, Маркіяна, Івана, Тараса, Андрія та Назара.

Вантажний бус – правильне рішення під час перевезення речей та невеликої кількості меблів

перевезення вантажним бусом по львову

Кожен із нас, при необхідності щось перевезти, неодмінно уявляє собі в якості автомобіля – вантажний бус. І це не дарма. Саме він найчастіше за все є помічником і правильним рішенням під час перевезення речей, невеликої кількості меблів та побутової техніки.

Основними перевагами роботи вантажних бусів від всіх інших видів вантажних таксі є:

замовити вантажний бус львів

1. можливість проводити навантажувально-розвантажувальні роботи як з заду, так і з правого боку автомобіля;

2. низька посадка автомобіля, що дозволяє заходити в кузов із вантажем, не перекладаючи його;

3. малі габарити буса дозволяють під’їхати під самий під’їзд, вхід або склад, що мінімізує роботу вантажників;

4. швидкість пересування вантажних бусів приблизно на 30% вища ніж вантажівок, що досить відчутно на далекі відстані, це забезпечує швидшу подачу автомобіля на завантаження і доставку вантажів у пункт призначення;

5. витрати на пальне та обслуговування вантажних бусів приблизно на 40% нижчі ніж вантажівки, а отже і ціни на їх послуги є нижчими.

Варто відзначити і недоліки роботи вантажного буса під час перевезення вантажів, квартир, меблів чи побутової техніки:

вантажний бус недорого львів

1.  висота кузова вантажного буса 1,80 м, в ньому не можливо поставити вертикально холодильник висотою більше ніж 1,80 м, а перевозити їх горизонтально не рекомендують виробники;

2.  через виступаючі в кузові колісні арки не завжди можливо якісно зафіксувати всі меблі;

3.  через низьку посадку буса, він не може під’їхати до стандартної рампи, висота якої 1,10 м, щоб навантажувально-розвантажувальні роботи проводив навантажувач або можна було завезти піддон на роклі;

Незважаючи на недоліки, на ринку дрібних перевезень, саме частка послуг вантажних бусів займає майже 63%. Їхніми послугами користуються компанії які займаються продажем та доставкою товарів, кур’єрські та поштові служби. Роботі вантажного буса в міських умовах, де розповсюджені корки та складні під’їзди до місця розвантаження не має рівних. Варто відзначити, що саме їх найчастіше залучають до перевезення музичних інструментів, особливо піаніно та роялей. Завдяки низькій посадці автомобіля, вантажники можуть занести той чи інший інструмент в кузов, не використовуючи при цьому жодного додаткового обладнання та механізмів. Тому, якщо Вам потрібно перевезти фортепіано – рішення єдине – вантажний бус.

Умови роботи та ціни на послуги вантажного буса

Більшість вантажних бусів мають приблизно одинакові габарити та вантажопідйомність. Всі їх можна обмежити певними рамками: висота - 1,80 м; ширина - 1,70 м; довжина - 3,30-3,70 м; вантажопідйомність – 1500 кг. В салон кожного автомобіля може сісти два пасажира.

Ціна роботи вантажного буса становить 320 грн/год в межах міста Львова, а при виїзді на об’їзну дорогу або за її межі 16,5 грн/км в одну сторону. Мінімальне замовлення складає 2 години роботи або 640 грн.

Для зручності розрахунків оплата при не повній годині роботи округлюється до кожних 15 хв в меншу сторону, в користь замовника.

Комплектація вантажного буса від компанії «УРА! Переїзд»

вантажний бус ціна львівВсі кузови вантажних бусів нашої компанії обшиті із середини фанерою. Це дозволяє уникнути контакту вантажу із металевими частинами кузова, що унеможливлює їх пошкодження під час переїзду. Також автомобілі укомплектовані картонними листами та вантажними ковдрами що дозволяють “перекласти” вантаж, меблі таким чином щоб вони не контактували один з одним. Важливим елементом будь-якого переїзду, є фіксування вантажу в кузові автомобіля. З цим рішенням на всі 100% справляються такелажні ремені та резинові фіксатори. Вони є в кожному вантажному автомобілі і без них не обходиться будь-яке перевезення.

Додаткові послуги до роботи вантажного буса в якості таксі

Неможливо змахом руки або чарівної палички завантажити або розвантажити автомобіль. Для такої роботи призначені – вантажники. Вони швидко все запакують, знесуть, завантажать, зафіксують, безпечно перевезуть і розвантажать ваше майно, речі та меблі. Рекомендовано до кожного вантажного буса замовляти роботу як мінімум двох вантажників, це оптимальне рішення Ваших завдань у найкоротші терміни і за доступною ціною. Зекономити кошти на переїзді дозволить послуга оренди пакувального матеріалу, адже Вам не доведеться шукати, купляти, а потім не зрозуміло де зберігати картонні коробки, які шкода викинути. Все це ми доставимо Вам додому і надамо в оренду на 5-ть календарних днів.

Вантажний бус – це не панацея для рішення Вашого перевезення, це один із оптимальних варіантів реалізації квартирного переїзду за доступною ціною і в найкоротші терміни.

Замовляйте зараз і вже сьогодні Ваш вантаж буде за місцем призначення.