Лічильник переїздів: 6643

Велика подяка всьому колективу компанії "Ура!Переїзд" за відмінний сервіс справді європейського рівня, пунктуальність та ідеальне ставлення до клієнта! Порекомендували родичі і з огляду на мій більш ніж 10 річний досвід переїздів, поставилась до компанії-перевізника зі скепсисом, але змінила свою думку буквально з першої хвилини спілкування з менеджером Маркіяном. Звернулися в компанію в пятницю зранку, і вже пообіді ВСЯ квартира ідеально запакована поїхала на нове місце проживання! Речі, в тому числі важкі обємні меблі, розібрали, перевезли і зібрали в лічені години. Надали в оренду пакувальний матеріал, коробки, підзаражали позитивом і хорошим настроєм!! Дуже дякую і рекомендую всім! Найкраще співвідношення ціни/якості послуг/ставлення до клієнта, яке тільки можна побажати! Успіхів Вам, розвитку, вдячних клієнтів!!!

Вантажний бус із окремим кузовом - єдине вірне рішення по перевезенню однокімнатної квартири «під ключ»

вантажний бус з окремим кузовом львів

За статистикою 43% всіх мешканців українських міст проживають в однокімнатних квартирах площею до 30 м.кв. Відповідно компанія «УРА! Переїзд» пропонує послугу вантажного буса із окремим кузовом як єдине вірне рішення по перевезенню однокімнатної квартири «під ключ».

Однокімнатна квартира, хоч і на одну кімнату, але речей вистачить і на вантажний вагон

перевезення вантажним бусом з окремим кузовом по львову

На сьогоднішній день мешканці однокімнатних квартир намагаються максимально облаштувати свою кімнату як меблями так і речами. Відповідно під час перевезення такого вантажу потрібно враховувати і специфіку кожної помешкання, адже однокімнатні квартири можуть мати від 20 м.кв. до 50 м.кв. Серед меблів які найчастіше зустрічаються – це стінки, які як правило розміщуються на третій частині кімнати. Друге місце – диван, який в розкладеному стані займає іншу частину кімнати. Саме вони і займуть найбільше місця у вантажному бусі під час перевезення вашого вантажу.

Вантажний бус виглядає маленьким, але місця вистачить на все, а ціна на перевезення приємно здивує

Щоб зрозуміти на скільки вантажниний фургон маленький або великий, потрібно вивчити його технічні характеристики. Вантажопідйомність таких автомобілів до 2000 кг, а середні габаритні розміри кузова в межах: висота - 2,10 м; ширина – 2,10 м; довжина – 4,20 м. Деякі наші вантажні буси обладнані гідробортом із вантажопідйомністю до 500 кг, цього цілком достатньо щоб підняти найтяжчі меблі чи техніку у Вашому помешканні. Ціна на вантажні перевезення вантажним бусом в межах м. Львова становить 390 грн за одну годину роботи. Мінімальне замовлення для такого автомобіля – 780 грн, що дорівнює дві години його роботи. При виїзді на об’їздну дорогу, та за її межі ціна на роботу такого автомобіля складатиме 20 грн за 1 км в одну сторону. Під час перевезення вантажів нашим бусом в салон автомобіля може сісти до 2-х пасажирів.

Як комплектується автомобіль під час перевезення вантажів?

послуги вантажного буса з окремим кузовом у львовіНаші вантажні буси із фургоном відповідають всім вимогам по перевезенню меблів. В першу чергу вони обшиті в середині фанерою, яка не дозволяє торкатися меблям деталей кузова, а відповідно захищає їх від пошкоджень. По-друге, вони обладнані спеціальними ременями які дозволяють зафіксувати вантаж під час перевезення. По-третє, в кузовах наших автомобілів є картонні листи та паралон для перекладання меблів з метою уникнення контакту між ними, а відповідно і потертостей які можуть бути під час їх перевезення. По-четверте, Ви можете замовити такий вантажний бус із гідробортом який буде необхідний під час перевезення банкомату чи сейфу, піаніно чи роялю. По-п’яте, додатково Ви можете замовити послуги професійних вантажників, які якісно запакують та перевезуть вантаж на нове місце.

Вантажний бус із окремим кузовом дозволить швидко та якісно перевезти «під ключ» стандартну однокімнатну квартиру, а робота професійних вантажників, під час перевезення вантажу, принесе тільки приємні враження від переїзду.

Робіть замовлення на нашому сайті або за телефоном і Ви залишитися задоволеними високим рівнем обслуговування як нашими автомобілями так і персоналом.