Вантажний міні-вен. Оренда, таксі | Львів | УРА! Переїзд

Лічильник переїздів: 7888

Переїзд був в межах міста, прибули вчасно, все дуже швидко і акуратно повантажили! (посуд та мої нерви живі і здорові:) Ціна, надані послуги - все, як попередньо і було сказано диспетчером, нічого не змінювалось! Щиро дякую за допомогу працівників, буду рекомендувати друзям та знайомим!

Міні-вен – оптимальне рішення для перевезення малогабаритних меблів та речей

перевезення мінівеном львів

Часто на дрібниці не звертаємо уваги допоки вони не переростають у серйозну проблему, яка потребує вже набагато більшої уваги та зусиль. Така життєва істина. Саме тому, враховуючи потреби наших клієнтів компанія «УРА! Переїзд» пропонує послугу по перевезенню малогабаритних меблів та речей по Львову та області вантажним міні-веном.

Що в нього влізе? Запитаєте Ви

вантажний мінівен для переїздів у львовіВантажний міні-вен може перевезти вантаж об’ємом до 1,5 м.куб. і вагою до 650 кг. Габарити вантажного відділення: висота - 1,10 м; ширина - 1,00 м; глибина - 1,20 м. На перший погляд здається цього замало і він мало чим може допомогти, але це не так. В ньому сміло можна перевезти майже всю побутову техніку, яка є у Вас в будинку, окрім хіба що холодильника. Перевезення квартирних меблів також не проблема: невеликий комод, тумбочки, антресолі, стільці - все це може в нього поміститися. Але, якщо щось і не поміститься до Ваших послуг багажник на даху. Він оптимально підходить для перевезення довгих штанг та карнизів. Варто відзначити наявність в автомобілі вантажних ременів, які зафіксують вантаж як в кузові автомобіля, так і на багажнику.

Яка ж ціна цього вантажного таксі?

Тариф роботи вантажного міні-вена у форматі таксі становить 200 грн/год в межах міста Львова. При виїзді на об’їзну дорогу і за межі міста, ціна буде залежати від кількості проїханих кілометрів в одну сторону і становитиме 13 грн./км. Мінімальне замовлення для вантажного таксі міні-вена складає 400 грн за 2 години його роботи. Ось і виходить, що це оптимальне рішення для перевезення малогабаритного вантажу, побутової техніки і навіть тварин.

Додаткові послуги по роботі вантажного міні-вена

замовити мінівен для перевезенняПід час роботи вантажного міні-вена в салон автомобіля може сісти один пасажир, але замовивши його вже в якості пасажирської версії, в ньому із комфортом розміститься до 4-х пасажирів. Жодне вантажне перевезення не обходиться без роботи вантажників, саме послуги вантажників ми Вам запропонуємо додатково до будь-якого нашого вантажного таксі. Вони все швидко завантажать та розвантажать. При потребі можуть провести монтаж меблів, техніки на новому місці.

Зручний формат використання міні-вена дозволяє перевозити малогабаритні вантажі по дуже приємних цінах для клієнта і головне якість перевезення залишається на найвищому рівні. Це ідеальне рішення як для одиночних перевезень, так і при організаці невеликих квартирних переїздів.

Замовляйте вантажне таксі в компанії «УРА! Переїзд» і ми гарантуємо, що Ваш вантаж безпечно та швидко переїде, а позитивні враження від якості нашої роботи будуть радувати Вас ще довго.