Лічильник переїздів: 3465

Родина загиблого в АТО оперного співака з Франції Василя Сліпака та The Wassyl Slipak Foundation вдячні керівництву мувінгової компанії «УРА! Переїзд» та ії працівникам Степану та Івану за організацію безкоштовного перевезенння особистих речей Василя, які прилетіли до Львова з Парижу і будуть передані до архіву Львівського Історичного музею.
Форма додавання запитання
COM_SMFAQ_FORM_CAPTCHAОновити
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, чи у вартість пакету "Еліт" входить вкручування лампочок в люстру?
Яка вартість роботи вантажників на 1год.?
Скільки коштує година роботи вантажного буса. Потрібно перевести шафу розміром 2,45Х60Х2 м.
Мені потрібно перевезти кота з Києва до Львова. Як вартість такої послуги?
Доброго дня. Чи можна аби пральну машину привезли з магазину до вас, а вже з вами я домовився про час коли ви привезете її мені додому і винесете в квартиру?
Добрий день. Скільки буде коштувати розбір і перевезення стінки з м. Львова вул. Польова,26а до села Викоти Самбірського району, Львівської області. Стінка складається з чотирьох секцій, її розміри: довжина 3.6 м. висота-2.32, глибина-50см.
Привіт, яка ціна вивозу двох старих диванів?
Добрий день, чи моли б ви привести собачку з Краматорська?
Доброго дня! Скільки буде коштувати квартирний переїзд з Житомира до Львова. Тварин нема, тільки рослини кімнатні :)
Доброго дня, квартирний переїзд зі Львова до Києва. Меблів нема, окрім одного стола. Великі сумки та коробки, помістяться у вантажний бус. Відстань від дверей до дверей 530 км. Як розрахувати вартість? Чи можливі знижки, враховуючи загальну вартість замовлення. Дякую
Доброго вечора,мені потрібно переставити меблі в кімнаті,це 6-й Скнилівський провулок.біля Півнденного,заплачу скільки скажите,просто потрібно терміново завтра.Дякую!
Потрібно забрати пралку з Вітовського (6 поверх, не має ліфта) - на Сихів. Яка вартість перевезення разом з роботою вантажників?
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, скільки буде коштувати винести пральну машинку з 1-го поверху на двір, і чи можна замовити цю послугу на 21.00 год. на 26.10.2016р. Дякую
Доброго дня маю бус мерседес варіо до 15куб
Вартість при виїзді за місто рахується в обидві сторони? Якщо зі Львова до мене 210 км. то я оплачую 210х10,5 гр.=2205гр. Я правильно зрозумів? Дякую.
Доброго дня! Нам потрібно в суботу вигрузити обладнання з магазину через поріг висотою 50 см.тобто через вікно на наш автомобіль Вага двох блоків 600 і 400 кг! Можливо у Вас є штабер щоб підняти на таку висоту? Або що можете порадити!
чи потрібні вам вантажники? тел: 0631088193
Вітаю. Скільки буде коштувати перевезти речі з гуртожитка в гуртожиток? м.Львів з вул Лукаша 4, на вул Лазаренка 38.
Доброго дня! Скільки коштуватиме перевезення дивана зі Львова до м. Новояворівськ?
Привіт чи можна перевезти собаку і папугу з Рівного до Володимира-Волинського? скільки буде коштувати?
Я хочу працювати у вашій фірмі пакувальницею. Мій номер телефону 067-752-77-21 я проживаю у Львові дзвоніть мені коли буде робота