Запитання щодо переїзду | Львів | Ура! Переїзд

Лічильник переїздів: 7888

Дякую за чудовий сервіс! Замовляла вантажників, хлопці впоралися швидко, акуратно. Та ще й на честь Дня вишиванки були відповідно одягнуті! :)
Форма додавання запитання
COM_SMFAQ_FORM_CAPTCHAОновити
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, чи у вартість пакету "Еліт" входить вкручування лампочок в люстру?
Яка вартість роботи вантажників на 1год.?
Скільки коштує година роботи вантажного буса. Потрібно перевести шафу розміром 2,45Х60Х2 м.
Мені потрібно перевезти кота з Києва до Львова. Як вартість такої послуги?
Доброго дня. Чи можна аби пральну машину привезли з магазину до вас, а вже з вами я домовився про час коли ви привезете її мені додому і винесете в квартиру?
Добрий день. Скільки буде коштувати розбір і перевезення стінки з м. Львова вул. Польова,26а до села Викоти Самбірського району, Львівської області. Стінка складається з чотирьох секцій, її розміри: довжина 3.6 м. висота-2.32, глибина-50см.
Привіт, яка ціна вивозу двох старих диванів?
Добрий день, чи моли б ви привести собачку з Краматорська?
Доброго дня! Скільки буде коштувати квартирний переїзд з Житомира до Львова. Тварин нема, тільки рослини кімнатні :)
Доброго дня, квартирний переїзд зі Львова до Києва. Меблів нема, окрім одного стола. Великі сумки та коробки, помістяться у вантажний бус. Відстань від дверей до дверей 530 км. Як розрахувати вартість? Чи можливі знижки, враховуючи загальну вартість замовлення. Дякую
Доброго вечора,мені потрібно переставити меблі в кімнаті,це 6-й Скнилівський провулок.біля Півнденного,заплачу скільки скажите,просто потрібно терміново завтра.Дякую!
Потрібно забрати пралку з Вітовського (6 поверх, не має ліфта) - на Сихів. Яка вартість перевезення разом з роботою вантажників?
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, скільки буде коштувати винести пральну машинку з 1-го поверху на двір, і чи можна замовити цю послугу на 21.00 год. на 26.10.2016р. Дякую
Доброго дня маю бус мерседес варіо до 15куб
Вартість при виїзді за місто рахується в обидві сторони? Якщо зі Львова до мене 210 км. то я оплачую 210х10,5 гр.=2205гр. Я правильно зрозумів? Дякую.
Доброго дня! Нам потрібно в суботу вигрузити обладнання з магазину через поріг висотою 50 см.тобто через вікно на наш автомобіль Вага двох блоків 600 і 400 кг! Можливо у Вас є штабер щоб підняти на таку висоту? Або що можете порадити!
чи потрібні вам вантажники? тел: 0631088193
Вітаю. Скільки буде коштувати перевезти речі з гуртожитка в гуртожиток? м.Львів з вул Лукаша 4, на вул Лазаренка 38.
Доброго дня! Скільки коштуватиме перевезення дивана зі Львова до м. Новояворівськ?
Привіт чи можна перевезти собаку і папугу з Рівного до Володимира-Волинського? скільки буде коштувати?
Я хочу працювати у вашій фірмі пакувальницею. Мій номер телефону 067-752-77-21 я проживаю у Львові дзвоніть мені коли буде робота