Зберігання вантажів, складські послуги | Львів | УРА! Переїзд

Лічильник переїздів: 7888

Сьогодні переїзджала,вантажник Олександр зробив все швидко і якісно.Завдяки таким як ви,переїзд- це вже не так страшно)Дякую за чудовий сервіс!!!

Зберігання вантажу – додаткова послуга для наших клієнтів

Надійно зберігаємо вантажі

Послуги мувінгової компанії включають майже всі роботи, які мають пряме відношення до переміщення вантажу, його пакування, транспортування тощо. Та не кожна компанія готова надавати сервіси, які на перший погляд, не мають прямого відношення до мувінгу. Наприклад, бувають ситуації, коли замовник окрім потреби в переїзді, стикається з неможливістю перевезення меблів чи товару в кінцеву точку призначення.

Причин тому може бути багато: не встигли вчасно закінчити ремонтно-будівельні роботи, попередній орендар ще не звільнив приміщення, за умовами договору «заїзд» можливий тільки з певної дати і т.д. А інколи і взагалі кінцева точка ще не знайдена. Таке буває коли орендодавець раптово змінює умови договору. В такому випадку замовник поспіхом залишає старе приміщення, ще не підібравши нове.

Саме для таких ситуацій ми пропонуємо послугу тимчасового збереження Вашого вантажу на нашому складі.

Послуга надається у форматі короткочасного та довготривалого зберігання. Наші складські потужності дозволяють приймати речі будь-якого розміру і ваги, а система охорони дозволяє гарантувати неушкодженість майна, незалежно від його вартості та цінності.

Наші склади – це приміщення класу «А», які оснащені опаленням, хорошою вентиляцією, системою контролю за температурним режимом, протипожежною сигналізацією та охороною, яка працює в режимі «24/7», і тим самим унеможливлює несанкціонований доступ до власності наших клієнтів.

Для кого створена послуга тимчасового зберігання вантажів

Ми пропонуємо складські послуги як фізичним особам – для зберігання габаритних речей, цінного майна та будь-якого вантажу, так і комерційним клієнтам – для тимчасового збереження офісних меблів, товарів зі складу, оснащення торгових точок тощо.

Наявність спеціального складського обладнання та навантажувально-розвантажувальної техніки дозволяє відправляти речі зі складу частково (в кількості, необхідній його власнику).

Довіряючи нам своє майно, Ви можете бути впевнені за його безпеку, цілісність, неушкодженість. Ми готові відвантажити та доставити Ваші речі у будь-який час, скоротивши чи продовживши термін зберігання.

Наші складські послуги стануть в нагоді навіть тим, хто не планує переїздити, а просто залишає квартиру чи офіс на довгий час і хвилюється за цілісність майна.

Ми завжди пропонуємо нашим клієнтам більше, ніж вони очікують, і послуга «зберігання вантажів» тому приклад.